Logo
Print this page

Zbiórka ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH


Świąteczne porządki za nami, wiele osób zdecydowało się także na wiosenne „odświeżenie” swojego domu czy mieszkania. Stare kanapy, dywany, fotele z salonów trafiły do schowków czy piwnic, które zwykle pękają w szwach. Dlatego warto przygotować się na czerwcową zbiórkę ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH, którą przeprowadzi Zakład Gospodarki Komunalnej.

Podczas czerwcowej zbiórki odpady wielkogabarytowe pracownicy ZGK będą odbierać sprzed posesji (odpady znajdujące się w innym miejscu np. w bramie wjazdowej na posesji nie zostaną zabrane!). Co ważne, należy je wystawić do godziny 7.00 w dniu zbiórki.

Odpady wielkogabarytowe, które będą odbierane to: stoły, krzesła, szafy, szafki, komody, meble kuchenne, kanapy, łóżka, tapczany i regały, fotele, wózki dziecięce, rowery, dywany i wykładziny, materace (poza dmuchanymi materacami z tworzyw sztucznych), deski do prasowania, drewniane – palety, deski, panele podłogowe (deski i panele muszą być powiązane w taki sposób, by możliwe było ich podniesienie z ziemi przez  dwie osoby – pracowników ZGK).

Dodatkowo, wraz z odpadami wielkogabarytowymi odbierane będą duże urządzenia AGD, czyli: lodówki, zamrażalki, pralki, zmywarki, kuchenki.

Terminy odbioru:

1 czerwca – Suchy Las, Os. Grzybowe, Jelonek, Złotniki;
8 czerwca – Chludowo, Zielątkowo, Golęczewo, Złotkowo, Biedrusko.
© GCI Sp. z o.o. All rights reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności