Kategorie główne

Kategorie główne (2282)

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY SUCHY LAS w sprawie majowych wyborówW związku z zarządzonymi na dzień 26 maja 2019 r. wyborami posłów do Parlamentu Europejskiego, na podstawie art. 114 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2018 r. poz. 754 ze zm.) podaję do wiadomości publicznej wykaz miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych.

Czytaj dalej...

Zaproszenie do konkursu pn. "Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego"

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w XX edycji Konkursu pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”.

Do konkursu przystąpić mogą gminy wiejskie, gminy miejsko-wiejskie i powiaty, podległe im instytucje lub organizacje i podmioty gospodarcze zarejestrowane na terenie województwa wielkopolskiego, w zakresie działań proekologicznych i prokulturowych.

Ponadto, gminy miejskie (w tym miasta na prawach powiatu) i organizacje pożytku publicznego mogą składać projekty dotyczące lokalnego oddziaływania w zakresie działalności proekologicznej zmierzającej do poprawy jakości powietrza i sposobu gospodarowania odpadami. Jedna jednostka (instytucja) może zgłosić wyłącznie jeden projekt. Zgłoszony projekt powinien wykazywać społeczny sposób realizacji projektu przy minimalnym wsparciu finansowym. Nie może być projektem nagrodzonym uprzednio w zakończonych już edycjach konkursu.

Zgłoszenia należy przesłać na formularzach „Wniosek - zgłoszenie do konkursu” na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Departament Środowiska, al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań.

Termin zgłaszania projektów konkursowych do udziału w XX edycji Konkursu upływa z dniem 31 maja 2019 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych zawarta jest w Regulaminie Konkursu oraz „Wniosku - zgłoszenie do konkursu”.

Wszystkie dokumenty związane z wnioskiem nie mogą zawierać danych osobowych osób trzecich tj. innych niż wnioskodawca i jego przedstawiciele.

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie danych osobowych i wizerunku do promocji działań proekologicznych i prokulturalnych przez Województwo Wielkopolskie, bez ograniczeń czasowych. Zgłoszenie udziału w Konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku uczestników oraz na wykorzystanie (na różnych polach eksploatacji) materiałów przedłożonych Organizatorowi w ramach tego Konkursu.

Szczegółowych informacji w sprawie konkursu udzielą pracownicy Departamentu Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu:
Bartosz Iwanowski, tel. 61 626 64 25, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Anna Dąbkiewicz, tel. 61 626 64 15, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przedsięwzięcie dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.
Czytaj dalej...

Zawiadomienie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Poznaniu

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Poznaniu zawiadamia o wszczęciu postępowania w sprawie zmiany decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Poznaniu z dnia 29.06.2016 dla przedsięwzięcia polegającego na przystosowaniu Poznańskiego Węzła Kolejowego do obsługi kolei dużych prędkości oraz zapewnienia jego intermodalności z innymi środkami transportu. Pełna treść zawiadomienia znajduje się w załączniku. 
Czytaj dalej...

Zmiana kolejności przystanków na linii 905 w Złotnikach

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu informuje, że począwszy od dnia 8 kwietnia 2019 r. nastąpi korekta kolejności przystanków na trasie linii nr 905 w Złotnikach. Zmiana ta dotyczy przystanku Złotniki/Pawłowicka (kier. Chludowo/Szkoła), zlokalizowanego w ciągu ulicy Obornickiej, na którym autobusy będą zatrzymywały się jednokrotnie - bezpośrednio po przystanku Złotniki/Łagiewnicka, a nie jak dotąd po przystanku Złotniki/Zielona. 
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności