Kategorie główne

Kategorie główne (2282)

Nasze Panie gotują na medal!

potrawy

Już po raz dwunasty gmina Poronin zorganizowała u siebie Konkurs Potraw Regionalnych. W tym roku do tego wydarzenia zaprosiła przyjaciół z partnerskiej gminy Suchy Las. Na Podhale swoje umiejętności kulinarne pojechały prezentować panie z Kół Gospodyń Wiejskich w Chludowie i Złotnikach. Potrawy, które wyszły spod ich rąk spotkały się z uznaniem komisji konkursowej, do której została zaproszona radna Danuta Wilk z Biedruska. Nasze panie zdobyły dwie nagrody główne i 4 wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia relacji z Konkursu Potraw Regionalnych:  http://tvpodhale.info/tv/reportaze/12_Gminny_Konkurs_Potraw_Regionalnych-16679-1.html

 

 

Czytaj dalej...

Zdjęcia do konkursu można składać jeszcze do 25 września!

konkurs_fot

Komisja Porządku, Spraw Społecznych i Ochrony Środowiska Rady Gminy Suchy Las przypomina o XI edycji konkursu fotograficznego.
Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży uczącej się w szkołach na terenie gminy Suchy Las.

Konkurs obejmuje następujące kategorie tematyczne:
1. Zwierzęta dziko żyjące w Wielkopolsce.
2. Zwierzęta udomowione.
3. Piękno świata roślinnego.
4. Krajobrazy.
5. Ujemne skutki zachowania człowieka na środowisko naturalne.

Czytaj dalej...

Uzdolnieni uczniowie mogą ubiegać się o wsparcie

uczen

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu, będący Instytucją Pośredniczącą Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki informuje, iż nabór wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu pt.: „Wielkopolski program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych", Priorytet IX, Poddziałanie 9.1.3 PO KL, odbędzie się w dniach od 24 października do 22 listopada br. włącznie.

Czytaj dalej...

Wyjątkowy koncert w Suchym Lesie 11 listopada - ZAPRASZAMY!

plakat_grechuta

PROJEKT GRECHUTA - niezwykły koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości z udziałem znakomitych  artystów: MARTYNA JAKUBOWICZ, RENATA PRZEMYK, KRZYSZTOF KILJAŃSKI, MAREK JACKOWSKI (eks Anawa, Maanam) i zespół PLATEAU w SUCHYM LESIE z piosenkami niezapomnianego MARKA GRECHUTY!!!
11 listopada o godz. 18.00  Hala Sportowo-Widowiskowa w Suchym Lesie.

Bilety: Ośrodek Kultury w Suchym Lesie, tel 61 8125 421, www.osrodekkultury.pl

 

Czytaj dalej...

Do 15 listopada można składać wnioski o stypendia, wyróżnienia, nagrody sportowe

Zgodnie z uchwałą Rady Gminy Suchy Las zawodnicy, trenerzy, działacze,  którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe mogą ubiegać się o nagrody, przyznawane dorocznie przez Wójta Gminy Suchy Las. Wnioski w tej sprawie można składać do 15 listopada br. w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Gminy w Suchym Lesie.
Szczegółowe zasady przyznawania nagród znajdują się w regulaminie, będącym załącznikiem do Uchwały Nr LIV /531/10 Rady Gminy Suchy Las z dnia 28 października 2010 r.

WNIOSEK O PRZYZNANIE STYPENDIUM SPORTOWEGO WÓJTA GMINY SUCHY LAS DLA ZAWODNIKA

WNIOSEK O PRZYZANANIE NAGRODY/WYRÓŻNIENIA WÓJTA GMINY SUCHY LAS DLA TRENERA

WNIOSEK O PRZYZANANIE NAGRODY/WYRÓŻNIENIA WÓJTA GMINY SUCHY LAS DLA DZIAŁACZA SPORTOWEGO

WNIOSEK O PRZYZNANIE NAGRODY/WYRÓŻNIENIA WÓJTA GMINY SUCHY LAS DLA ZAWODNIKA

 

Czytaj dalej...

6 medali mistrzostw Polski w Nordic Walking

nordic

W ramach programu  „ Nordic Walking to sposób na zdrowie i kondycję” miłośnicy chodzenia z kijami  mieli możliwość  trenowania  przez lipiec i sierpień  aby  dobrze przygotować się do reprezentowania Gminy Suchy Las  w tegorocznych Mistrzostwach Polski Nordic Walking w Złotoryi. Organizatorem szkolenia i wyjazdu był Uczniowski Klub Sportowy Gimnazjon a wsparcia finansowego udzieliła  Gmina Suchy Las.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności