Kategorie główne

Kategorie główne (2092)

Coraz bliżej budowa przejścia przez tory kolejowe w obrębie ulic Wałeckiej i BorówkowejKolejny etap modernizacji linii kolejowej nr 354 Poznań- Piła został zakończony. W połowie października na trasę Oborniki Wielkopolskie – Piła wróciły pociągi. Ale to nie koniec realizacji inwestycji. W 2019 roku roboty będą wykonywane na drugim torze między Poznaniem a Wargowem. Wówczas też, zgodnie z harmonogramem prac, powstanie przejście przez tory kolejowe w obrębie ulic Wałeckiej i Borówkowej w Suchym Lesie.

Czytaj dalej...

Jesienna akcja sprzątania cmentarza w Chojnicy

Towarzystwo Przyjaciół Gminy Suchy Las zaprasza na kolejną akcję sprzątania cmentarza w Chojnicy w najbliższą sobotę, tj. 20 października w godz. 9:00-14:00. Jednorazowe karty wstępu na teren poligonu - tylko na akcję sprzątania cmentarza - można odbierać w parafiach w: Chludowie, Sobocie, Złotnikach, Suchym Lesie, Morasku oraz w kwiaciarni "Karol" w Biedrusku.
Czytaj dalej...

Wyraź swoją opinię dotyczącą bezpieczeństwa podróżowania w komunikacji miejskiej i podmiejskiej

ZTM zachęca do udziału w ankiecie na temat poczucia bezpieczeństwa wśród pasażerów komunikacji miejskiej. Wyniki ankiety posłużą do przygotowania ujednoliconych procedur bezpieczeństwa w komunikacji miejskiej i podmiejskiej, mających na celu zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa podróżowania. 
Czytaj dalej...

Dzień Edukacji Narodowej 2018Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom placówek oświatowych w gminie Suchy Las pragnę złożyć serdeczne podziękowania za codzienny trud wkładany w nauczanie oraz wychowanie młodego pokolenia. Jednocześnie życzę Państwu kolejnych sukcesów dydaktyczno-wychowawczych, zapału i wytrwałości w realizacji trudnej, a jednocześnie niezwykle istotnej misji edukacji dzieci i młodzieży oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym - Wójt Gminy Suchy Las Grzegorz Wojtera

Czytaj dalej...

Inwestycja warta prawie 10 mln zł została uroczyście otwarta

Wójt Gminy Suchy Las Grzegorz Wojtera  wraz z Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego Wojciechem Jankowiakiem oraz Starostą Poznańskim Janem Grabkowskim dokonali dzisiaj uroczystego otwarcia węzła przesiadkowego w Złotnikach. Podczas tego wydarzenia Wicemarszałek Województwa gratulując Wójtowi Gminy realizacji inwestycji, przekazał bardzo dobrą wiadomość – wczoraj decyzją Zarządu Województwa została przyznana Gminie Suchy Las dotacja na modernizację budynku dworca kolejowego w Złotnikach.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności