TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Informacje gminne (290)

Dotacje w Wielkopolsce 2018 - spotkanie dla przedsiębiorców z gminy Suchy LasLokalna Agencja Rozwoju Gospodarczego Gminy Suchy Las sp. z o.o. zaprasza przedsiębiorców z gminy Suchy Las na spotkanie z ekspertami Consulting Coaching Business, którzy zaprezentują możliwości rozwoju firm przy wykorzystaniu zewnętrznego finansowania. Spotkanie odbędzie się 29 stycznia od godz. 9.00 w siedzibie spółki LARG, Suchy Las ul. Obornicka 117. UWAGA! Zgłoszenia prosimy kierować do LARG, Pani Justyny Wojnowskiej, tel.: 661 777 420  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Rejestracja do 25 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona do 15-20 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Czytaj dalej...

1 lutego szansa dla animatorów do Hiszpanii

Podobnie jak w poprzednich latach, Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu otrzymał oferty pracy w dwóch hiszpańskich sieciach hoteli: Garden oraz Zafiro. Pracodawcy poszukują kilkudziesięciu animatorów do pracy w hotelach na Balearach i w Hiszpanii kontynentalnej, w tym: animatorów dziecięcych/ młodzieżowych/ dorosłych/ sportowych, animatorów FIT & BALANCE oraz animatorów/ techników (dźwięk i światło) przy przedstawieniach. Zagraniczni pracodawcy oferują zatrudnienie od marca/ kwietnia do października/ listopada 2018 r., a także zapewniają poprzedzające zatrudnienie bezpłatne szkolenie, wyżywienie i zakwaterowanie oraz zwrot kosztów podróży w przypadku pracy w całym sezonie.
Czytaj dalej...

Już niedługo w Krainie Trzech Rzek kolejne nabory na granty - dowiedz się więcej na ten temat podczas spotkaniaWszystkich, którzy chcą otrzymać dofinansowanie na rozwój infrastruktury rekreacyjnej, turystycznej, działania mające na celu promocję turystyczną obszaru lub spotkania dla mieszkańców, LGD Kraina Trzech Rzek zaprasza na spotkanie 8 lutego w godz. 15-17 do Urzędu Gminy w Suchym Lesie.
Czytaj dalej...

Do końca miesiąca należy przedłożyć informację w sprawie azbestuReferat Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Suchy Las przypomina, że osoby fizyczne będące właścicielami, zarządcami bądź użytkownikami nieruchomości, na terenie których znajdują się wyroby zawierające azbest, mają obowiązek przedłożenia Wójtowi gminy Suchy Las informacji o wyrobach zawierających azbest i miejscu ich wykorzystania oraz informacji o ilości usuniętych wyrobów zawierających azbest. Uaktualnioną informacje należy przedkładać corocznie w terminie do 31 stycznia za poprzedni rok kalendarzowy. 
Czytaj dalej...

Charytatywny bal dla Matyldy i Kamila

3 lutego w budynku Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Akacjowej 3 w Suchym Lesie odbędzie się bal charytatywny organizowany na rzecz trzymiesięcznej Matyldy i kilkunastoletniego Kamila, którzy walczą o zdrowie. Podczas balu licytowane będą przedmioty podarowane przez firmy i osoby prywatne, a dochód z aukcji zasili konta obu dzieci.
Więcej informacji o balu można uzyskać pod adresem: http://eduharmonia.pl
Czytaj dalej...

Nowy fan page z okazji 800-lecia

Rok 2018 to rok wyjątkowy w historii Suchego Lasu. Właśnie mija 800 lat, od kiedy poznański biskup Paweł nadał sucholeskie ziemie joannitom, co zostało zapisane w dokumencie pochodzącym z 1218 roku. Tę datę przyjęło się uważać za początek Suchego Lasu i jego rozwoju, który trwa do dziś. 
 
Z tej okazji zapraszamy do śledzenia dedykowanej temu jubileuszowi strony na Facebooku: https://www.facebook.com/SuchyLas800Lat/. Będą się tam pojawiać bieżące informacje odnośnie obchodów 800-lecia, a także różne fakty i ciekawostki historyczne odnośnie całej gminy Suchy Las. 
Czytaj dalej...

Z powiatu do izby do Poznania


Jak informuje Starostwo Powiatowe w Poznaniu, od 1 stycznia 2018 roku poznańska izba wytrzeźwień będzie również dla mieszkańców powiatu poznańskiego. To efekt porozumienia, które zainicjował powiat poznański na wniosek gmin. Rada Powiatu w Poznaniu podjęła już uchwałę w sprawie ustalenia wysokości opłaty za pobyt w takiej placówce. Osoba, która do niej trafi, zapłaci 250 złotych.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

piątek, 19 stycznia 2018 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
  • FB