TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Informacje gminne (427)

Usługa Twój e-PITUproszczenie w rozliczaniu za 2018 r. zeznań podatkowych przez podatników podatku dochodowego od osób fizycznych. Na mocy ustawy z dnia 4 października 2018 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 2126), obok funkcjonujących sposobów składania zeznań podatkowych przez podatnika (papierowo lub elektronicznie), wprowadzony zostaje obowiązek udostępnienia podatnikowi przez organ podatkowy z dniem 15 lutego następującego po roku podatkowym zeznań podatkowych, o których mowa w art. 45 ust. 1 oraz ust. 1a pkt 1 i 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, uwzględniając w nich dane będące w posiadaniu Szefa Krajowej Administracji Skarbowej tzw. Twój e-PIT.

Czytaj dalej...

Znamy warianty przebiegu projektowanej ekspresówki S11W środę w świetlicy wiejskiej w Golęczewie odbyło się spotkanie informacyjne, dotyczące przebiegu projektowanej drogi ekspresowej S11 na odcinku Poznań – Oborniki wraz z obwodnicą Obornik. W jego trakcie zostały przedstawione trzy warianty projektowanego przebiegu drogi na terenie gminy Suchy Las, z którymi zapoznali się uczestnicy spotkania, i na temat których mieli możliwość wypowiedzenia się poprzez wypełnienie ankiety.

Czytaj dalej...

10 zasad, dzięki którym Twoje dziecko będzie bezpieczne podczas ferii zimowych!
Już za pasem zimowe wakacje. W województwie wielkopolskim rozpoczną się 14 a zakończą 27 stycznia. Ferie to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie.  W związku z tym Komendant Komisariatu Policji w Suchym Lesie apeluje – nieważnie, gdzie Twoja pociecha spędza ferie, w miejscu zamieszkania czy na wyjeździe zorganizowanym, zawsze powinna przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa:

Czytaj dalej...

W Chludowie i Golęczewie też uczczono Powstańców

W czwartek pamięć bohaterów Powstania Wielkopolskiego uczczono w Suchym Lesie (o czym pisaliśmy tutaj), a także w Chludowie, gdzie mieszkańcy zapalili znicze na grobach Powstańców i modlili się za nich podczas mszy św. W piątek natomiast odbyły się uroczystości w Golęczewie z udziałem pocztów sztandarowych, władz gminy, przedstawicieli sołectw i osiedli, organizacji i stowarzyszeń z terenu gminy, uczniów szkół, a także mieszkańców Golęczewa i całej gminy.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

środa, 23 stycznia 2019 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
    Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację klauzuli informacyjnej: Pobierz klauzulę informacyjną
  • FB

     

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności