TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Kto w składzie Obwodowych Komisji Wyborczych?




Podajemy Państwu do wiadomości skład ośmiu Obwodowych Komisji Wyborczych - ds. Przeprowadzania Głosowania i ds. Ustalenia Wyników Głosowania w gminie Suchy Las.
 
• Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1
Dom Osiedlowy,
ul. Zjednoczenia 4, 62-003 Biedrusko

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania
1. Stefan Filipiak – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Joanna Miklaszewska – zastępca przewodniczącego komisji
3. Sylwia Mańczak – członek komisji
4. Tomasz Łakomy – członek komisji
5. Danuta Zofia Wilk – członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1. Daniel Ryszard Ziental – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Anna Pelagia Kłódczyńska – zastępca przewodniczącego komisji
3. Kacper Klause – członek komisji
4. Renata Teresa Kozińska – członek komisji
5. Ewa Wyrembek – członek komisji


• Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2
Zespół Szkół im. Ojca Mariana Żelazka,
ul. Szkolna 3, 62-001 Chludowo

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania
1. Sławomir Rafał Bielawowski – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Ilona Zofia Halec – zastępca przewodniczącego komisji
3. Anna Kryszak – członek komisji
4. Tomasz Markiewicz – członek komisji
5. Sonja Rybakowska – członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1. Weronika Teichert – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Karolina Winiecka – zastępca przewodniczącego komisji
3. Izabela Jadwiga Balcerek – członek komisji
4. Sławomir Wojciech Janiak – członek komisji
5. Jakub Maria Maciejowski – członek komisji

• Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Wojciecha Bogusławskiego 36, 62-002 Suchy Las

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania
1. Jan Sebastian Kryjom – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Karolina Jolanta Janyszek – zastępca przewodniczącego komisji
3. Katarzyna Czosnyka – członek komisji
4. Ewa Korek – członek komisji
5. Stanisława Kazimiera Zuban – członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1. Kazimierz Ciślak – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Hubert Tadeusz Ankiewicz – zastępca przewodniczącego komisji
3. Paweł Kasprzak – członek komisji
4. Jan Edward Pankowecki – członek komisji
5. Karol Adam Stock – członek komisji

• Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego,
ul. Szkolna 15, 62-002 Suchy Las

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania
1. Agnieszka Barbara Łajs – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Dawid Wieczorek – zastępca przewodniczącego komisji
3. Magdalena Stalińska – członek komisji
4. Marcin Frankowski – członek komisji
5. Patryk Kędziora – członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1. Karola Justyna Jankowiak – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Urszula Habrych – zastępca przewodniczącego komisji
3. Krzysztof Golanowski – członek komisji
4. Jakub Ryszard Isański – członek komisji
5. Patrycjusz Sebastian Nejman – członek komisji

• Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II,
ul. Poziomkowa 11, 62- 002 Suchy Las

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania
1. Marcin Jacek Kryński – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Magdalena Agnieszka Kryńska – zastępca przewodniczącego komisji
3. Marcin Nowicki – członek komisji
4. Iwona Sztompka – członek komisji
5. Anna Torchała – członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1. Henryk Górka – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Izabela Tatarkiewicz-Puk – zastępca przewodniczącego komisji
3. Nina Anna Dereszewicz-Nowacka – członek komisji
4. Maria Anna Kucz-Łakoma – członek komisji
5. Genowefa Lewandowska – członek komisji

• Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6
świetlica osiedlowa,
Plac Grzybowy 16, 62-002 Złotniki

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania
1. Ewa Woźniak – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Bernard Marian Skrobała – zastępca przewodniczącego komisji
3. Monika Iwona Gronowska – członek komisji
4. Mateusz Łukasz Kociszewski – członek komisji
5. Agata Katarzyna Stachowiak – członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1. Przemysław Jaszcz – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Dorota Rohde – zastępca przewodniczącego komisji
3. Jacek Krzysztof Jakubowski – członek komisji
4. Zoila Rohde – członek komisji
5. Gabriela Śron – członek komisji

• Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7
świetlica osiedlowa,
ul. Żukowa 14, 62-002 Złotniki

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania
1. Agnieszka Halina Narożyńska-Szczepaniak – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Sandra Idziak – zastępca przewodniczącego komisji
3. Halina Czesława Jankowiak – członek komisji
4. Dorota Justyna Konat – członek komisji
5. Bożena Kazimiera Skrobała – członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1. Łukasz Górka – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Leszek Andrzej Jankowiak – zastępca przewodniczącego komisji
3. Ryszard Janasik – członek komisji
4. Zofia Elżbieta Karczewska – członek komisji
5. Michał Andrzej Lehmann – członek komisji

• Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8
świetlica wiejska,
ul. Dworcowa 61 A, 62-001 Golęczewo

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania
1. Katarzyna Bogacka – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Szymon Sroka – zastępca przewodniczącego komisji
3. Marianna Ciślak – członek komisji
4. Renata Dilc – członek komisji
5. Alicja Flasińska – członek komisji
6. Barbara Teresa Majkowska – członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania
1. Agnieszka Ancuta – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
2. Maciej Wachowiak – zastępca przewodniczącego komisji
3. Przemysław Jan Majkowski – członek komisji
4. Karolina Rosiek – członek komisji
5. Anna Sroka – członek komisji

Powrót na górę

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

niedziela, 18 listopada 2018 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
    Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację klauzuli informacyjnej: Pobierz klauzulę informacyjną
  • FB

     

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności