TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

XV edycja konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”Na początku stycznia w Starostwie Powiatowym w Poznaniu nastąpiła inauguracja konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Przedsiębiorcy z Poznania i powiatu poznańskiego mogą nie tylko umocnić swoją pozycję na rynku, ale stać się liderami w danej branży. Wystarczy tylko zgłosić się do udziału w kolejnej edycji konkursu. Start w tym przedsięwzięciu jest bezpłatny, a na laureatów czekają nagrody warte ponad 150 tysięcy złotych. Do udziału organizatorzy zapraszają  mikroprzedsiębiorstwa, małe i średnie firmy oraz start-upy z terenu powiatu poznańskiego i Poznania.

– Konkurs na stałe wpisał się już w kalendarz gospodarczy regionu. Liczymy na udział firm, które notują sukcesy na rynku, cechuje je przedsiębiorczość, działalność społeczna, a także posiadają ciekawą ofertę oraz rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Jestem przekonany, że właśnie takich przedsiębiorców nie brakuje w powiecie i Poznaniu – mówił podczas inauguracji konkursu, Jan Grabkowski, starosta poznański i przewodniczący kapituły. – Przykłady liderów z wcześniejszych edycji pokazują, że udział w naszym przedsięwzięciu się naprawdę opłaca. Przedsiębiorstwa te są bardziej rozpoznawalne na rynku, zapraszane zostają do udziału w krajowych i zagranicznych konferencjach, targach i misjach gospodarczych. Stając się liderami gospodarczymi naszego regionu promują jednocześnie powiat i miasto. Są synonimem gospodarności i rzetelności.

Jak podkreśla Joanna Jajus, dyrektor Wydziału Działalności Gospodarczej UM Poznania, na zwycięzców, poza prestiżowym tytułem, czekają nagrody o łącznej wartości ponad 150 tysięcy złotych. Przykładowo Uniwersytet Ekonomiczny, UAM oraz Politechnika Poznańska ufundowały bezpłatne studia podyplomowe, MTP – powierzchnię wystawienniczą na targach a PKO BP – zwolnienie przez pięć lat z prowizji usług bankowych. Ponadto na laureatów konkursu czekają bezpłatne szkolenia.

Przez 14 lat trwania konkursu tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” otrzymało już blisko 90 firm, które wspaniale reprezentują Poznań oraz powiat poznański w Polsce i na świecie, stając się tym samym jego najlepszymi ambasadorami. Od lat organizatorów wspiera w ocenie partner merytoryczny. Od tego roku jest to firma Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp.k. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 28 lutego.

Formularze i szczegółowe informacje na stronie: www.lidermsp.poznan.pl oraz pod numerami telefonów: w Starostwie Powiatowym w Poznaniu – tel. 61 8418 826 oraz w Urzędzie Miasta Poznania, Wydziale Działalności Gospodarczej i Rolnictwa (biuro konkursu) - tel. 61 878 47 87/ 85. Formularz wraz z załącznikami można przesyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Podpisane przez osobę uprawnioną oświadczenia kandydata do tytułu “Poznański Lider Przedsiębiorczości” należy złożyć lub przesłać pocztą tradycyjną na adres biura konkursu w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem – Konkurs o tytuł “Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”.
Powrót na górę

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

sobota, 23 lutego 2019 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
    Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację klauzuli informacyjnej: Pobierz klauzulę informacyjną
  • FB

     

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności