Logo
Wydrukuj tę stronę

Program Czyste Powietrze - spotkanie informacyjne dla mieszkańców gminy Suchy Las

Zapraszamy na organizowane przez Ministerstwo Środowiska spotkanie informacyjno-edukacyjne w sprawie dofinansowań nowych źródeł ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych w ramach Programu Czyste Powietrze. Spotkanie dla mieszkańców gminy Suchy Las odbędzie się w dniu 26 września 2018 r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie.

Program Czyste Powietrze Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami jednorodzinnych domów lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego. W ramach programu udzielane są dotacje i pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizację budynków jednorodzinnych. Program ma na celu poprawę efektywności energetycznej oraz zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń z jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje m.in. o sposobie składania wniosków o dofinansowanie, zasadach realizacji i rozliczania przedsięwzięć. Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele wojewódzkiego funduszu ochrony środowiska, a także eksperci Ministerstwa Środowiska, NFOŚiGW oraz Inspekcji Ochrony Środowiska.

Więcej informacji o Programie Czyste Powietrze można uzyskać na stronie www.nfosigw.gov.pl, jak również z załączonej ulotki. 
Ostatnio zmienianypiątek, 14 wrzesień 2018 15:07
© GCI Sp. z o.o. All rights reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności