TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

To będą Dni Gminy Suchy Las jakich jeszcze nie było!

plakat_dni_gminy

Bez gwiazd estrady, ale za to z gwiazdami piłki nożnej odbędą się tegoroczne Dni Gminy Suchy Las. W tym samym miejscu co zawsze, czyli przed Halą Sportowo-Widowiskową w Suchym Lesie, 16 czerwca mieszkańcy będą świętować w duchu sportowym największe lokalne wydarzenie, jakim przed dwunastoma laty było nadanie herbu gminie.
PROGRAM DNI GMINY SUCHY LAS 2012

REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ

Główne obchody Dni Gminy Suchy Las w tym roku odbędą się w sobotę 16 czerwca. Już od samego początku wszystkim działaniom będzie towarzyszyć sportowa atmosfera. Zapraszamy całe rodziny! Od godz. 13.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej, Towarzystwo Młodzieży Sportowej Suchary Suchy Las organizuje Dzień Otwarty Sucharów.

O godz. 17.00 na parkingu przed Halą Sportowo-Widowiskową atrakcje dla najmłodszych dzieci zorganizuje pani Alicja Rzepa, która pod patronatem Ośrodka Kultury prowadzi w Złotnikach „Akademię Malucha”. Będą stoliki i krzesełka dostosowane dla najmłodszych, przy których będzie można malować i rysować. Nieco starsze dzieci będą mogły wziąć udział w licznych zabawach sportowych. Dla większych dzieci, a także osób dorosłych atrakcje przygotuje firma Flow Events. Będzie m.in. turniej piłkarzyków, dmuchana bramka celnościowa i turniej piłki ulicznej na specjalnie przygotowanym boisku. Najlepsze drużyny oraz najlepsi strzelcy będą nagradzani. Poza tym kondycję pod okiem profesjonalisty będzie można ćwiczyć na sprzęcie gimnastycznym, który udostępni Fitness Klub Gymnasion Suchy Las. Profesjonalny pokaz judo zaprezentuje Uczniowski Klub Sportowy Gimnazjon z Suchego Lasu, działający pod okiem trenera Henryka Kuszy, a na scenie wystąpią młodzi piosenkarze ze Studia Piosenki COSMOS z Ośrodka Kultury.

W między czasie, o godz. 18.00 na boisku Szkoły Podstawowej im. Wojciecha Bogusławskiego rozpocznie sięniezwykle pasjonujący mecz o Puchar Wójta Gminy Suchy Las. Na przeciwnych stronach boiska staną Reprezentacja Gminy Suchy Las (wybrana przez mieszkańców) i Oldboje Lecha Poznań. Do kibicowania obu drużynom zapraszamy małych i dużych fanów futbolu, całe rodziny. Będzie to bezprecedensowe wydarzenie, w Reprezentacji Gminy zagrają razem piłkarze na co dzień występujący w barwach GKS Golęczewo, Złoci Złotkowo, Suchary Suchy Las!

W przerwie meczuwystąpi Orkiestra Dęta Chludowo, która tego dnia o godz. 19.15 na scenie przed halą GOS zaprezentuje się ponownie podczas koncertu w specjalnie przygotowanej na tę okazję, nowej muzycznej odsłonie. Orkiestrze będzie towarzyszyć bardzo widowiskowy zespół mażoretek z Rogozińskiego Centrum Kultury, czyli grupa dziewczyn w paradnych strojach, która pokaże choreograficzne układy taneczno-marszowe.

Około godz. 19.10 z boiska w kierunku hali GOS ruszy Mini Parada, prowadzona przez Orkiestrę i mażoretki. Na parkingu przed Halą Sportowo-Widowiskową zapowiada się wieczór pełen emocji i niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kibicować reprezentacji Polski. Specjalnie dla miłośników piłki nożnej na telebimie będzie transmitowany mecz Polska-Czechy. Tego nie można przegapić. W tym czasie trzeba po prostu być w Suchym Lesie i wspólnie przeżywać Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2012.

Zarówno przed meczem, jak i po nim zapraszamy na pełne ciekawych komentarzy, prowadzone na żywo Sucholeskie Studio Piłkarskie, w którym zasiądą goście specjalni - Oldboje Lecha Poznań oraz redaktor sportowy Jacek Pałuba. Całość poprowadzi Andrzej Ogórkiewicz.

Wieczór zakończy widowiskowy pokaz sztucznych ogni!

W sobotnie popołudnie, 16 czerwca na festynie oprócz sportowych emocji, dobrej zabawy i muzyki, nie zabraknie też stoisk z zabawkami, balonami, lodami, watą cukrową, popcornem, napojami i oczywiście z grillem.

Organizatorzy:

– OŚRODEK KULTURY GMINY SUCHY LAS,

– URZĄD GMINY SUCHY LAS,

– GMINNY OŚRODEK SPORTU.

Ostatnio zmienianyczwartek, 03 styczeń 2013 10:23
Powrót na górę

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

środa, 17 lipca 2019 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
    Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację klauzuli informacyjnej: Pobierz klauzulę informacyjną
  • FB

     

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności