TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Oświata (75)

"Ratownicze turbodoładowanie" czyli Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować"

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy serdecznie zapraszają jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych do zgłaszania swego udziału w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować" (RUR). Program RUR od kwietnia 2006 r. realizowany jest przez Fundację WOŚP. Zarząd Główny Związku OSP RP na mocy zawartego porozumienia o współpracy włączył się w realizację Programu jako jego partner.
Czytaj dalej...

Informacje o realizacji zadań oświatowych w gminie Suchy Las

Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniami z realizacji zadań oświatowych w gminie Suchy Las, w których znajdują się szczegółowe informacje o działalności żłobków, przedszkoli i szkół z terenu naszej gminy w latach szkolnych 2015/2016 oraz 2016/2017. Można się z nich dowiedzieć m.in. o realizowanych programach i innowacjach pedagogicznych, zajęciach dodatkowych, projektach rządowych i unijnych, inwestycjach i remontach czy o kwestiach finansowych. 
Czytaj dalej...

Konkurs „Światowy dzień mycia rąk” - rozstrzygnięty!

IMG 8691

Konkurs adresowany był dla klas I- III szkół podstawowych z terenu naszej gminy.  Dzieci miały za zadanie przygotować plakaty przypominające i zachęcające do mycia rąk. Komisja pod przewodnictwem Violetty Pałącarz, kierownik Referatu Oświaty i Sportu Urzędu Gminy w Suchym Lesie, oceniając prace brała pod uwagę następujące kryteria. Pomysłowość, technikę i estetykę wykonania. 

Czytaj dalej...

Dzień Edukacji Narodowej

bouquet 2508078 1920

Szanowni Państwo! Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy żłobków, przedszkoli, szkół publicznych oraz niepublicznych.  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, obchodzonego w Polsce 14 października, składam Państwu słowa uznania za niezwykle odpowiedzialną pracę edukacyjną i wychowawczą. Dziękuję  za trud wniesiony w kształcenie kolejnych pokoleń naszych mieszkańców. Życzę dalszych sukcesów zawodowych, by praca, którą Państwo wykonujecie na rzecz dzieci i młodzieży była dla Was źródłem satysfakcji i społecznego zaufania - 

Wójt Gminy Suchy Las

Grzegorz Wojtera

Czytaj dalej...

Mydło lubi zabawę - konkurs dla szkół podstawowych z terenu Gminy

mycierak

„Mydło lubi zabawę, w chowanego pod wodą, każda taka zabawa jest wspaniałą przygodą”. Chyba większość polskich dzieci zna tę piosenkę Fasolek. Ale nie tylko najmłodsi powinni wziąć sobie do serca jej słowa. By zwrócić uwagę na problem brudnych rąk, UNICEF zainicjował w 2008 roku obchody Światowego Dnia Mycia Rok (ang. Global Handwashing Day – GHD), jako akcję edukacyjną na ten temat. Światowy Dzień Mycia rąk przypada 15 października. Wójt Gminy Suchy Las zaprasza do międzyszkolnego konkursu z tej okazji.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

poniedziałek, 22 stycznia 2018 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
  • FB