Komendant Główny PSP Andrzej Bartkowiak, minister MSWiA Mariusz Kamiński oraz zastępca wójta gminy Suchy Las Marcin Buliński stoją przez wozami strażackimi, trzymając w ręku promesę na zakup wozu strażackiego

Gmina Suchy Las dzięki uzyskaniu najwyższej frekwencji w I turze wyborów prezydenckich w Wielkopolsce otrzyma środki na zakup wozu strażackiego w ramach konkursu „Bitwa o wozy”. W piątek promesę na zakup wozu z rąk ministra Mariusza Kamińskiego odebrał zastępca wójta Gminy Suchy Las Marcin Buliński.

80% frekwencja Gminy Suchy Las była 4. najwyższą w kraju – wyższą od naszej gminy frekwencję uzyskały jedynie: gm. Rewal – 86%, m. Łeba – 85% oraz gm. Michałowice – 81%.

Drodzy Mieszkańcy, dziękujemy za wspaniałą postawę obywatelską i tak tłumne odwiedzanie lokali wyborczych. To dzięki Wam jedna z naszych jednostek OSP będzie cieszyć się nowym wozem strażackim!  

wydrukuj wydrukuj