Widok na budynki szkół w Suchym Lesie z lotu ptaka.

Nowy rok szkolny już za parę dni. Sprawdźmy, jak wygląda harmonogram jego rozpoczęcia w gminnych placówkach oświatowych.

PlacówkaHarmonogram rozpoczęcia roku szkolnego
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym LesiePowitanie odbędzie się w godzinach:
8:30 – klasy 7-8
9:00 – klasy 4-6
9:30 – klasy 2-3
10:30 – klasy 1 z pasowaniem  

W razie niepogody rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się wg powyższego harmonogramu w hali GOS.  
Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Suchym Lesie
ul. Konwaliowa 4 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla oddziałów klasy pierwszej (sala gimnastyczna):  
klasa 1 a – godz. 9.00,
klasa 1 b – godz. 10.15,
klasa 1 c – godz. 11.30,
klasa 1 d – godz. 12.45,
klasa 1 e – godz. 14.00.  

Rozpoczęcie roku szkolnego dla oddziałów klas drugich i trzecich:
klasa 2 a – godz. 8.00 sala nr 7,
klasa 2 b – godz. 8.00 sala nr 5,
klasa 2 c – godz. 8.00 sala nr 9,
klasa 2 d – godz. 8.00 sala nr 6,
klasa 3 c – godz. 8.00 sala nr 4,
klasa 3 d – godz. 8.00 sala nr 8.  

ul. Poziomkowa 11:  
klasa 3a – godz. 8.00 sala nr 54,
klasa 3 b – godz. 8.00 sala nr 56,
klasa 3 e – godz. 8.00 sala nr 52,
klasa 4 a – godz. 8.00 sala nr 60,
klasa 4 b – godz. 8.00 sala nr 61,
klasa 4 c – godz. 8.00 sala nr 62,
klasa 4 d – godz. 8.00 sala nr 63,
klasa 5 a – godz. 9.00 sala nr 064,
klasa 5 b – godz. 9.00 sala nr 044,
klasa 5 c – godz. 9.00 sala nr 130,
klasa 6 a – godz. 9.00 sala nr 202,
klasa 6 b – godz. 9.00 sala nr 126,
klasa 6 c – godz. 9.00 sala nr 127,
klasa 6 d – godz. 9.00 sala nr 065,
klasa 6 e – godz. 9.00 sala nr 117,
klasa 6 f – godz. 9.00 sala nr 119,
klasa 6 g – godz. 9.00 sala nr 67,
klasa 6 h – godz. 9.00 sala nr 108,
klasa 7 a – godz. 9.00 sala nr 112,
klasa 7 b – godz. 9.00 sala nr 121,
klasa 7 c – godz. 9.00 sala nr 129,
klasa 7 d – godz. 9.00 sala nr 066,
klasa 7 e – godz. 9.00 sala nr 120,
klasa 7 f – godz. 9.00 sala nr 58,
klasa 7 g – godz. 9.00 sala nr 109,
klasa 8 a – godz. 9.00 sala nr 128,
klasa 8 b – godz. 9.00 sala nr 114.    
Szkoła Podstawowa
w Chludowie w Zespole Szkół im o. Mariana Żelazka w Chludowie
9.00 – Uroczysta inauguracja – dziedziniec szkolny wyłącznie dla klas pierwszych.

Pozostałe klasy spotkanie z wychowawcami w salach wg. harmonogramu:
10:00 klasy II i III
10:30 klasy IV
11:00 klasy V
11:30 klasy VI
12:00 klasy VII
12:30 klasy VIII  
Szkoła Podstawowa
w Zespole Szkół im o. Mariana Żelazka w Chludowie
– filia w Golęczewie  
11:00 Szkoła Podstawowa – wyłącznie dla klas pierwszych
11:30 Klasa II i III – spotkanie z wychowawcami w salach  
Szkoła Podstawowa im. 7 Pułku Strzelców Konnych Wlkp. w Biedrusku8:00 – klasy pierwsze
9:00 – klasy II-III
10:00 – klasy IV-VI
11.00 – klasy VII-VIII  

O wyznaczonych godzinach dzieci spotykają się klasami przed budynkiem szkoły (w razie deszczu będą kierowani do hali sportowej).
Wszyscy obecni muszą być zaopatrzeni w środki ochrony osobistej (maseczki).
Po powitaniu przez Dyrektora Szkoły uczniowie przejdą z wychowawcami do klas. 
Uczniowie klas siódmych po spotkaniu z wychowawcami będą pisali test kompetencji językowych, który z powodu zawieszenia zajęć stacjonarnych nie odbył się w maju. Jego wynik pozwoli na przypisanie do grupy podstawowej i zaawansowanej na zajęciach z j. angielskiego.

wydrukuj wydrukuj