co2 6317012 1280 525x350 - Dołącz do „Akademii GOZ” – projektu współfinansowanego ze środków UE

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut ADN Sp. z o.o. sp. k. zapraszają przedsiębiorców na spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Akademia GOZ”, które odbędzie się 16 maja 2024 roku (online) o godzinie 10:00

Gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ) oraz gospodarka niskoemisyjna są odpowiedzią na wymogi stawiane przez Unię Europejską, ale przede wszystkim to sposób na zrównoważony rozwój i dobry wizerunek firm.

Wysokość wsparcia

  • Nie jest wymagany wkład własny przedsiębiorstwa.
  • Wysokość dofinansowania przypadająca na jednego Uczestnika lub Uczestniczkę zostanie obliczona indywidualnie na podstawie zdefiniowanych potrzeb szkoleniowych i doradczych.
  • Po ukończeniu udziału w projekcie rozliczona zostanie faktycznie wykorzystana kwota wsparcia. Na jej wysokość będą miały wpływ: liczba godzin szkolenia i doradztwa oraz koszty wyżywienia, noclegów, dojazdów. Na podstawie ostatecznego rozliczenia dokonana będzie korekta udzielonej pomocy de minimis

Projekt realizowany jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, a jego celem jest przygotowanie Uczestników i Uczestniczki projektu do wdrażania rozwiązań GOZ i planowania strategii rozwoju przedsiębiorstwa w kierunku nisko/zero emisyjności.

Spotkanie informacyjne

Szczegółowe informacje na stronie Akademia GOZ.

Kontakt: tel. 48 22 162 79 60, adres e-mail: [email protected]

Akademia GOZ 1 - Dołącz do „Akademii GOZ” – projektu współfinansowanego ze środków UE
wydrukuj wydrukuj