ręka w rękawiczce lateksowej zbliża strzykawkę do ramienia osoby

Informujemy rodziców/opiekunów prawnych dzieci z rocznika 2009, które przyjęły pierwszą dawkę szczepionki w ramach „Programu polityki zdrowotnej z zakresu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)”, że od 20 listopada br. rozpoczną się szczepienia drugą dawką szczepionki.

W gminie Suchy Las szczepienia II dawką odbędą się 24 listopada 2023 r. w godzi. 11:30-13:00 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 15 w Suchym Lesie.

Prosimy zgłosić się w gminie właściwej z uwagi na miejsce zameldowania i zabrać książeczkę zdrowia dziecka (rejestracja na szczepienia realizowane w gminach nie jest konieczna).

Ponadto, w grudniu zostaną uruchomione dodatkowe dyżury w siedzibie Wykonawcy Programu tj. firmy Edictum Plus (Poznań, ul. Mickiewicza 31) podczas, których będą mogły zostać zaszczepione dzieci, które nie mogły przyjąć drugiej dawki szczepionki podczas dyżuru realizowanego w gminie (np. w powodu choroby). Rodzice/opiekunowie prawni tych dzieci otrzymają SMS z informacją o szczepieniach realizowane w Poznaniu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Realizatorem Programu tj. firmą Edictum Plus pod nr tel.: 573 149 181, 789 901 542.

„Program polityki zdrowotnej z zakresu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)” finansowany jest ze środków budżetowych Powiatu Poznańskiego.

wydrukuj wydrukuj