Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem terenów inwestycyjnych w Gminie Suchy Las.

W katalogu zamieszczone są dane o nieruchomościach, których właściciele wyrazili chęć ich zbycia. Właścicielami prezentowanych nieruchomości są osoby fizyczne lub Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Pliki do pobrania:

Mapa z terenami inwestycyjnymi.

Informacje dla właścicieli nieruchomości

Posiadasz nieruchomość na terenie Gminy Suchy Las, która może zostać przeznaczona pod inwestycje? Jesteś zainteresowany sprzedażą tej nieruchomości? Zareklamuj nieruchomość w katalogu terenów inwestycyjnych!

Wypełnij oświadczenie, dostarcz do Urzędu Gminy w Suchym Lesie (osobiście lub listownie) i czekaj na zainteresowanego inwestora!

Wpisanie nieruchomości do katalogu zapewnia jej nieodpłatną promocję i zwiększa szanse na podjęcie negocjacji z inwestorem.

Zachęcamy do skorzystania z tej formy reklamy nieruchomości, a w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z Wydziałem Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego Urzędu Gminy Suchy Las – tel. 61 8926 296 lub 61 8926 504.

UWAGA!

  • Wypełnienie oświadczenia i dostarczenie do Urzędu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację danych o nieruchomości w katalogu terenów inwestycyjnych.
  • Procedura ma na celu działania oparte o zasadę przejrzystości i równego traktowania wszystkich właścicieli nieruchomości. Zainteresowany inwestor sam zadecyduje o ewentualnej lokalizacji swojej firmy.
  • Gmina Suchy Las ogranicza się do przekazania danych kontaktowych właściciela oraz danych o nieruchomości zainteresowanemu inwestorowi. Ewentualne negocjacje z inwestorem będą odbywały się z wyłączeniem udziału Gminy.
  • Zamieszczenie nieruchomości w katalogu terenów inwestycyjnych  zapewnia jej nieodpłatną promocję i zwiększa szanse na podjęcie negocjacji z inwestorem, jednak nie daje gwarancji zawarcia umowy.
wydrukuj wydrukuj