Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert Ostatkowy

13 lutego @ 19:00 - 21:00

plakat do wydarzenia

Wspólnie z Orkiestrą Dętą z Chludowa muzycznie, radośnie i hucznie zakończymy karnawał ostatkowym koncertem 13 lutego 2024 r. o godz. 19.00 w hali sportowej GOS.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Na koncercie usłyszymy muzyczne motywy z filmów m. in. Z Króla Lwa czy Piratów z Karaibów oraz utwory rozrywkowe.  Tegoroczny jubileuszowy, 10. Koncert ostatkowy, uświetnią wyśmienici soliści: Iza Kwaśniewska – Pakuła, Iza Dolata, Kinga Piechowiak, Julia Bartyńska, Mikołaj Wroński, Zbyszko Tuchołka, Mateusz Nowicki oraz Wojciech Hącia. Do muzyków dołączą chórki z Zespołu Pieśni i Tańca Chludowianie. Podczas koncertu odbędą się dwie zbiórki na cele charytatywne: dla Pani Justyny Szymańskiej – Mikołajczak i Pani Kamili Kandulskiej – Gulczyńskiej.

Orkiestra Dęta z Chludowa gromadzi w swoich szeregach ludzi, którzy kochają muzykę, amatorów często uczących się samodzielnie, których niesamowity upór, chęci i czas poświęcony na wielogodzinne ćwiczenia przyczyniły się do niesamowitego poziomu występów. Więcej informacji dotyczących orkiestry przeczytać można na stronie: www.orkiestrachludowo.pl

Bilety dostępne od 10 stycznia 2024 r.: 55 zł N/ 45 zł U do nabycia w sekretariacie CKiBP (pon.-pt. w godz. 9.00-17.00) i na www.bilety24.pl.

Szczegóły

Data:
13 lutego
Czas:
19:00 - 21:00
Wydarzenie Kategoria:

Organizatorzy

Orkiestra Dęta Chludowo
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
Urząd Gminy w Suchym Lesie

Miejsce

Hala GOS w Suchym Lesie
ul. Szkolna 20
Suchy Las,
+ Google Map
wydrukuj wydrukuj