Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Święto Niepodległości

11 listopada 2020

Figura Królowej Korony Polski w Golęczewie

Z uwagi na obecną sytuacje epidemiologiczną obchody 11 listopada odbywające się co roku przy Figurze N.M.P w Golęczewie w tym roku nie będą obchodzone tak hucznie jak byśmy chcieli. Przypominamy, że zgodnie z komunikatem Organizatorów z 15.10 2020 r., 11 listopada 2020 roku o godzinie 12.00 po sygnale syreny lub w późniejszych godzinach przybyłe delegacje złożą wiązanki kwiatów w centrum Golęczewa w miejscu pamięci narodowej, a dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie szkoły złożą wiązankę we wtorek 10 listopada.

Z uwagi na obostrzenia sanitarne nie będziemy również organizatorami corocznego Rajdu Niepodległościowego, poniżej Komunikat Organizatorów w sprawie zmienionych zasad.

Zmienione zasady 27. Rajdu Niepodległościowego – 11.11.2020

  1. Nie wyznaczamy miejsca i godziny zbiórki uczestników 27. Rajdu Niepodległościowego.
  2. Chętne osoby biorą udział w rajdzie indywidualnie (lub rodzinnie) na własną odpowiedzialność o dowolnie ustalonej przez siebie godzinie i trasą przez siebie wyznaczoną.
  3. Około godziny 12.00 uczestnicy rajdu, zachowując bezpieczną odległość i reżim sanitarny, złożą wiązankę kwiatów w miejscu pamięci narodowej w Golęczewie.
źródło: goleczewo.suchylas.pl

Szczegóły

Data:
11 listopada 2020
Wydarzenie Kategoria:

Organizator

Sołectwo Golęczewo
Strona internetowa:
https://solectwogoleczewo.suchylas.pl/

Miejsce

Golęczewo
wydrukuj wydrukuj