Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wigilia osiedlowa w Złotnikach

10 grudnia @ 16:00

plakat do wydarzenia

Zarząd Osiedla oraz Koło Gospodyń Wiejskich serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców Osiedla na wigilię osiedlową, która odbędzie się 10 grudnia 2022 r. (sobota) o godz. 16:00 (ul. Żukowa 14).

Podczas wigilii:

  • wspólne kolędowanie pod ogrodową wiatą,
  • odwiedziny św. Mikołaja, który wręczy młodszym dzieciom obecnym na spotkaniu okolicznościowe paczki,
  • życzenia bożonarodzeniowo-noworoczne.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w miarę możliwości prosimy o wkład w kulinarną jakość wigilijnego stołu. Wszelkie inicjatywy w tym zakresie będą mile widziane!

Uwaga!

Rodziców młodszych dzieci (roczniki 2010-2020), które przybędą na wigilię i chcą się spotkać ze Świętym Mikołajem, prosimy o poinformowanie o tym fakcie Zarząd Osiedla w terminie do 30.11 br. mailowo: [email protected] lub telefonicznie – kom. +48 537 333 131.

Proszę podać imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia oraz adres zamieszkania. Gwiazdor z pewnością nie pojawi się z pustym workiem.

Serdecznie Państwa zapraszamy do czynnego włączenia się w akcję „Sąsiedzka paczka” na rzecz potrzebujących osób ze Złotnik-Osiedla, prosimy o zakupienie i dostarczenie na wigilię produktów o długim terminie przydatności do spożycia, np. herbata, kakao, ryż, makaron, kasza, mąka, cukier, olej, dżem, słodycze, płatki śniadaniowe, konserwy mięsne i rybne, warzywa, owoce w puszkach, a także środki czystości.

Szczegóły

Data:
10 grudnia
Czas:
16:00
Wydarzenie Kategoria:

Organizator

Zarząd Osiedla Zlotniki-Osiedle

Miejsce

Złotniki, ul. Żukowa 14
wydrukuj wydrukuj