Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Wiosenny Festyn Charytatywny

17 maja @ 17:00 - 20:00

Wiosenny Festyn Charytatywny
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 wraz z cała społecznością szkolną serdecznie zaprasza wszystkich na festyn charytatywny organizowany w Centrum Kultury Suchy Las, w dniu 17 maja 2024 r.

W programie wiele atrakcji:

  • kiermasz bardzo ciekawych rzeczy
  • warsztaty dla dzieci- warsztaty dla dzieci: kartki na dzień mamy, bukiety kwiatów, wianki na głowę, dziecięce łapacze snów z papieru, motylki, warkoczyki
  • warsztaty z robienia motanek
  • fotobudka
  • kawiarenka (sprzedaż ciastek i pączków
  • popcorn i wata cukrowa
  • Ptasie Radio – stoisko z ciekawostkami o ptakach
  • stoisko z roślinami i sadzonkami

W Sali Widowiskowej zaplanowane są wspaniałe atrakcje:

17:00 Zespół Pieśni i Tańca „Chludowianie” – Tańce narodowe i regionalne, stroje z różnych stron Polski oraz pełne radości obrzędy wiosenne i przyśpiewki ludowe zaprezentują młodzi tancerze z Zespołu Pieśni i Tańca “Chludowianie”
17:30 Salsation – SALSATION® to zabawny i uzależniający, funkcjonalny trening taneczny! SALSATION® kładzie szczególny nacisk na muzykalność, ekspresję liryczną i trening funkcjonalny. Nigdy wcześniej nie tańczyłeś? Nie martw się! Nie musisz mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia tanecznego, aby cieszyć się zajęciami SALSATION®. Zajęcia poprowadzi SI Joanna Chorowska.
18:00 Pokaz tańca oraz mini lekcja tańca solo (salsa) –  Zapraszamy Was na pokaz tańca w wykonaniu zjawiskowych Ladies Latino które zaprezentują kubańską salsę w wersji solo oraz połączenie wesołego jiva z charlestonem oraz fantastycznej Formacji Tanecznej ZuzKarola, w wykonaniu której zobaczycie trzy popisowe numery tj.: show salsę kubańską, jive oraz zmysłową rumbę. Oba zespoły trenują już kilka lat pod czujnym okiem Zuzy i Karoliny w Centrum Kultury Suchy Las. Nasi tancerze to zdolni hobbyści, trenują z pasją i zapałem, a efekty tego z przyjemnością prezentują na koncertach oraz różnych ważnych wydarzeniach. Po pokazach tanecznych, sami będziecie mogli spróbować swoich sił na parkiecie. Zapraszamy Was na naukę salsy solo. Wystarczy wygodne obuwie, a nasi instruktorzy zadbają o dobrą zabawę przy kubańskich rytmach.
19:30 BROZI MAGIC SHOW (pokaz iluzjonisty – Zbigniewa Brzozowskiego). Program MAGIC SHOW jest to doskonała forma zabawy dla każdej grupy wiekowej. Oparty jest na wspólnej zabawie z uczestnikami pokazów, którzy staja się również czarodziejami i razem z magikiem tworzą niepowtarzalny klimat. Dużą atrakcją przy iluzji manualnej na tle muzyki są czary z gołębiami. W zależności od programu pojawia się ich od 5 do 10 szt. W programie zobaczyć można min. bardzo intrygujący numer z obrączką, czytanie z oczu, sznur czy robienie pieniędzy. Magic show daje 100% gwarancje dobrej zabawy dla uczestników.
Podczas imprezy odwiedzi nas także straż pożarna!
W czasie festynu będziemy zbierać fundusze na pomoc w walce z chorobą dla naszej nauczycielki – pani Kamili Kandulskiej-Gulczyńskiej.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Szczegóły

Data:
17 maja
Czas:
17:00 - 20:00
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

CKiBP w Suchym Lesie
ul. Szkolna 16
Suchy Las,
+ Google Map
Strona internetowa:
http://osrodekkultury.pl/
wydrukuj wydrukuj