Tu pysznie zjesz! Sucholeski Informator Gastronomiczny

Sucholeski Informator Gastronomiczny (SIG) już działa! Powoli zapełnia się nazwami restauracji, które czekają na Państwa zamówienia.

SIG powstał z myślą o lokalnych restauracjach, barach i zakładach, które muszą mierzyć się z trudnościami po tym, jak wprowadzane są kolejne obostrzenia epidemiczne. Obecnie wszystkie restauracje mogą świadczyć usługi wyłącznie na wynos, co naraża je na znaczne straty i ryzyko upadłości.

Pomóżmy restauratorom przetrwać ten trudny dla nich czas! Na terenie naszej gminy funkcjonuje kilkanaście lokali gastronomicznych, w których przyrządzane są pyszne dania. Można je zamawiać na wynos – z odbiorem własnym lub dowozem. Korzystajmy z tego! Zamówmy obiad na co dzień albo uroczystą kolację. Wiele restauracji ma ofertę lunchową – zupa + drugie danie za atrakcyjną cenę, co pozwoli zaoszczędzić nam czas czy zapewnić ciepły posiłek dla dzieci w ciągu dnia.

Spis lokali gastronomicznych z naszej gminy, które czekają na Państwa zamówienia, znajduje się w zakładce Sucholeski Informator Gastronomiczny (link znajduje się również na stronie głównej w Sucholeskim Niezbędniku). Stamtąd już tylko krok do zamówienia pysznego jedzenia. Zaglądajcie tam często i pozwólcie naszym przedsiębiorcom „suchą stopą” przejść przez ten trudny okres. Lista będzie się wydłużać wraz ze zgłoszeniami restauratorów.

Zgłoszenia restauratorów do Sucholeskiego Informatora Gastronomicznego przyjmowane są pod adresem: [email protected]

wydrukuj wydrukuj