Zdjęcie gadżetów- prezentów w akcji.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Suchy Las i nie tylko do przyłączenia się do akcji „Piątki bez Samochodu”, organizowanej przez Urząd Gminy Suchy Las w dniach: 17, 24 i 31 grudnia.

Wystarczy w tych dniach do pracy pojechać rowerem lub środkami transportu publicznego, albo wybrać się na spacer, zrobić zdjęcie i umieścić pod postem o akcji na FB Gminy Suchy Las, by otrzymać „worek” upominków: worek bawełniany, szelki odblaskowe, odblaski na szprychy oraz bidon.

Mamy do rozdania 49 „worków”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez FB.

Zapraszamy do udziału w zabawie!!!

Nagrody zostały zakupione ze środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w ramach promocji projektu pn. „Rozbudowa powierzchni dróg rowerowych ul. Szkółkarskiej i Stefańskiego w Suchym Lesie polegająca na budowie ścieżek rowerowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą”.

Osoby, które wezmą udział w akcji „Piątki bez samochodu”, wyrażają zgodę na udostępnienie zdjęć na stronie internetowej Gminy Suchy Las oraz w „Gazecie Sucholeskiej”. Udział w akcji „Piątki bez samochodu” jest jednoznaczny z zapoznaniem się z treścią oraz akceptacją warunków Polityki prywatności.

wydrukuj wydrukuj