znak Poznański Lider Przedsiębiorczości

Twórcy pierwszego na świecie bezprzewodowego stetoskopu czy największa fabryka sushi w Polsce mogą pochwalić się prestiżowym tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Do kogo w tym roku trafi to wyróżnienie? Czekamy na zgłoszenia firm, które notują sukcesy na rynku, cechuje je przedsiębiorczość, wrażliwość społeczna, a także posiadają ciekawą ofertę oraz rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań.

Do udziału zapraszamy firmy z całej Metropolii Poznań. Widzimy potencjał gospodarczy nie tylko w Poznaniu i powiecie, ale również nieco dalej – w Śremie, Szamotułach, Obornikach i Skokach.

Do udziału w bezpłatnym konkursie zaproszone są średnie, małe  i mikroprzedsiębiorstwa oraz start-upy.

Konkurs na stałe wpisał się już w kalendarz gospodarczy regionu. Przykłady naszych laureatów pokazują, że udział w tym przedsięwzięciu bardzo się opłaca. Przedsiębiorstwa są mocniej rozpoznawalne na rynku, zapraszane zostają do udziału w krajowych i zagranicznych konferencjach, targach i misjach gospodarczych. Stają się liderami gospodarczymi regionu. Są synonimem naszej gospodarności i rzetelności – mówi Jan Grabkowski, starosta poznański.  – Bardzo mnie cieszy, że zgłaszają się do nas coraz młodsi wiekiem przedsiębiorcy, którzy z powodzeniem realizują swój pomysł na biznes.

W dotychczasowych osiemnastu edycjach konkursu udział wzięło łącznie blisko 1000 lokalnych firm. Oprócz prestiżowego tytułu zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, w tym m.in. na bezpłatne studia na Politechnice Poznańskiej, Uniwersytecie Ekonomicznym czy bezpłatne stoiska na MTP.

Każda startująca firma musi poddać się ocenie merytorycznej na wysokim poziomie. Od kilku lat jest ona prowadzona przez ekspertów z firmy Grant Thornton, która ma ugruntowaną pozycję na rynku firm doradczych w Polsce.

Zgłoszenia można przesyłać do 15 kwietnia. Formularze i szczegółowe informacje na stronie www.pfpp.com.pl oraz pod numerem telefonu: 61 8418 826.

Formularz wraz z załącznikami można przesyłać także drogą elektroniczną na adres [email protected], następnie podpisane przez osobę uprawnioną „Oświadczenia kandydata do tytułu Poznański Lider Przedsiębiorczości” należy złożyć lub przesłać pocztą tradycyjną na adres biura konkursu: Starostwo Powiatowe w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań, w zamkniętej kopercie z dopiskiem Konkurs o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”.

Organizator i patronat:

Jan Grabkowski, starosta poznański

Patronat merytoryczny:

Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp.k.

Fundatorzy nagród:

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,Fundacja UAM Poznański Park Naukowo-Technologiczny, Grant Thornton, Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

Patroni medialni:

epoznan.pl, Gazeta Wyborcza, Meloradio, Radio Emaus, Radio Eska, Radio Wielkopolska, WTK, wyborcza.pl

wydrukuj wydrukuj