teaching g335a0c5b6 1280 482x350 - Wsparcie unijne dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych - zaproszenie na szkolenia

Webinarium nt. wsparcia unijnego dla przedsiębiorców – planowanych naborach wniosków w 2023 roku

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Kaliszu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pn. „Wsparcie unijne dla przedsiębiorców – planowane nabory w 2023 roku”. Celem spotkania jest przedstawienie informacji o wsparciu dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich dla Wielkopolski na lata 2021-2027. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Kaliszu.

Spotkanie online odbędzie się w poniedziałek 5 czerwca 2023 r., w godzinach od 9:00 do 9:45, na platformie ZOOM.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem webinarium.

Zgłoszenia na webinarium przyjmowane są na adres [email protected] lub telefonicznie pod numerami 791 940 580 oraz 791 940 480. Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają w odpowiedzi link do webinarium.

Prowadzący spotkanie – konsultant Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Kaliszu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Kaliszu
ul. Zacisze 2 pokój nr 3
tel. 791 940 480, 791 940 580
e-mail: [email protected]

Program webinarium

Szkolenie dla organizacji pozarządowych z realizacji projektów EFS + w programie Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027– środa 7 czerwca 2023 r.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu organizuje w środę 7 czerwca 2023 r. szkolenie  dla organizacji pozarządowych.

Podczas szkolenia zostanie omówiony m.in. harmonogram naborów wniosków FEW 2021-2027 dla EFS+, a także zasady oceniania wniosków w nowej perspektywie finansowej.

Szkolenie odbędzie się hybrydowo, stacjonarnie w Poznaniu przy Al. Niepodległości 34 w sali 523 dla ograniczonej liczby uczestników, dla pozostałych uczestników online na platformie Zoom. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy do 5 czerwca br. do godz. 14.00 wypełnić formularz zgłoszeniowy poprzez kliknięcie pola „weź udział” i zaznaczyć właściwy udział w szkoleniu: stacjonarnie albo online.

Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Pomocy Technicznej Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz budżetu Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Program szkolenia

Szkolenie dla organizacji pozarządowych z realizacji projektów EFRR w programie Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027– czwartek 15 czerwca 2023 r.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu organizuje w czwartek 15 czerwca 2023 r. szkolenie  dla organizacji pozarządowych.

Podczas szkolenia zostanie omówiony m.in. harmonogramu naborów wniosków FEW 2021-2027 dla EFRR, a także zasady oceniania wniosków w nowej perspektywie finansowej.

Szkolenie odbędzie się hybrydowo, stacjonarnie w Poznaniu przy Al. Niepodległości 34 w sali 325 dla ograniczonej liczby uczestników, dla pozostałych uczestników online na platformie Zoom. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy do 13 czerwca br. do godz. 14.00 wypełnić formularz zgłoszeniowy poprzez kliknięcie pola „weź udział” i zaznaczyć właściwy udział w szkoleniu: stacjonarnie albo online.

Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Pomocy Technicznej Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz budżetu Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Informujemy, że parkowanie możliwe jest jedynie na ulicach w pobliżu – nie posiadamy wydzielonych miejsc parkingowych dla uczestników.

Program szkolenia

Źródło: wrpo.wielkopolskie.pl

wydrukuj wydrukuj