zdjęcie z góry na Łysy Młyn, Odkryj gminę Suchy Las, zapraszamy na wycieczki z przewodnikiem

Rusza nowa edycja “Odkryj gminę Suchy Las”! Ponownie zapraszamy do poznania najciekawszych miejscowości gminy Suchy Las podczas spacerów z przewodnikiem.

  • 30 września br. zapraszamy do Golęczewa, gdzie historyk Ryszard Chruszczewski oraz Grzegorz Grupiński (autor strony goleczewo.com) opowiedzą o Golenhofen – niemieckiej wsi wzorcowej. Zapisy przez formularz elektroniczny od 25 września br. od godz. 11:00.
  • 7 października br. zapraszamy do Chludowa – w programie wizyta w parku i pałacu ojców werbistów, Muzeum im. o. M. Żelazka, drewnianym kościele z XVIII w. oraz Starym Barze. Zapisy przez formularz elektroniczny od 2 października br. od godz. 11:00.
  • 22 października zapraszamy do Biedruska – Ryszard Chruszczewski i Krzysztof Łączkowski opowiedzą historię miejscowości, w programie również wizyta w wieży ciśnień, izbie pamięci CSWLąd oraz pałacu Biedrusko. Zapisy przez formularz elektroniczny od 16 października 2023 r. od godz. 11:00.

Udział w wycieczkach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Uwaga! Osoby, które zapisały się na listę rezerwową poprzednich wycieczek, będą miały pierwszeństwo w zapisach!

Odkryj gmie Suchy Las jesien plakat - Zapraszamy na jesienna edycją "Odkryj gminę Suchy Las"!
wydrukuj wydrukuj