Widok na ulicę i znak informujący o biegu.

W najbliższą niedzielę, 1 października w związku z biegami ulicznymi w Suchym Lesie, w godzinach 11.30- 14.00 zostaną zamknięte drogi na trasie biegów. Infolinia będzie czynna w dniu imprezy: 606 310 419.

Trasa: Szkolna (start biegów i NW)

  • Jagodowa – Promienista – Miła
  • Szkolna – Nektarowa – Sosnowa
  • Podgrzybkowa – Muchomorowa
  • Szkółkarska – Borówkowa
  • Stefańskiego – Jagodowa
  • Powstańców Wlkp.
  • Poziomkowa (meta)

I Sucholeska zaDYSHKA to impreza biegowa na 5 km, 10 km, zawody nordic walking oraz bieg towarzyszący na krótszym dystansie dla dzieci i młodzieży (boisko przy SP1). Organizowana jest przez Gminny Ośrodek Sportu w Suchym Lesie z okazji przypadających w tym roku jubileuszy: 20-lecia GOS i 15-lecia Parku Wodnego Octopus.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tej wyjątkowej sportowej imprezie – zapisy. Wszyscy startujący otrzymają atrakcyjne pakiety startowe, w których znajdzie się ręcznik z mikrofibry z okolicznościowym nadrukiem oraz podarunki od sponsorów. Natomiast w dniu imprezy na uczestników będzie czekać poczęstunek regeneracyjny, dla każdego medal, a najlepsi zostaną uhonorowani łącznie w 128 kategoriach. Przed startem, który odbędzie się o godz. 12.00 na ul. Szkolnej (na wysokości hali GOS), zawodnicy wezmą udział we wspólnej rozgrzewce, którą przeprowadzą instruktorzy z klubu fitness Fit Athletica.

W dzień imprezy biuro zawodów w hali GOS (Suchy Las, ul. Szkolna 20) będzie czynne od godz. 9.30. Tego dnia chętne dzieci i młodzież mogą zapisać się w biurze zawodów (limit 50 miejsc) na bieg na 400 m, który na bieżni przy Szkole Podstawowej nr 1 rozpocznie się o godz. 11.30. W tym biegu nie będzie klasyfikacji, wszyscy będą zwycięzcami!

Zapowiada się świetna sportowa impreza. Do zobaczenia zatem 1 października. Szykujcie formę!

wydrukuj wydrukuj