Na zdjęciu Wójt z kwiatami.

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Suchy Las,

w minioną niedzielę 21 kwietnia 2024 r. zakończyły się wybory do organów Gminy Suchy Las na kadencję 2024 – 2029. W ramach wyborów samorządowych wybieraliśmy także radnych do Rady Powiatu w Poznaniu oraz do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Frekwencja w Naszej Gminie w tych wyborach wyniosła 62,64% (w wyborach Wójta Gminy Suchy Las) w I turze głosowania w dniu 7 kwietnia br. oraz 53,35% w II turze w dniu 21 kwietnia 2024 r. Miło mi poinformować, że była to najwyższa frekwencja spośród wszystkich gmin powiatu poznańskiego i jedna z najwyższych na terenie województwa wielkopolskiego. Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za tak liczny udział w wyborach, a także pogratulować osiągnięcia wysokiego wyniku frekwencyjnego, który niewątpliwie po raz kolejny pokazał dojrzałość społeczną mieszkańców Naszej Gminy i przywiązanie do wartości demokratycznych.

Ten wynik świadczy, że sprawy naszej Małej Ojczyzny, jaką jest Gmina Suchy Las, są bliskie sercu zdecydowanej większość Mieszkańców.

Tradycyjne podziękowania chciałbym również skierować do osób zasiadających w Gminnej oraz w Obwodowych Komisjach Wyborczych w Naszej Gminie, bez których pracy, poświęcenia i zaangażowania nie byłaby możliwa profesjonalna organizacja wyborów.

W tym miejscu pragnę również podziękować wszystkim Mieszkańcom, którzy w I i II turze wyborów zdecydowali się oddać na mnie swój głos i powierzyć mi zarządzanie naszymi wspólnymi gminnymi sprawami na kolejne 5 lat. To dla mnie zaszczyt, wyraz ogromnego zaufania z Państwa strony, a także zobowiązanie do ciężkiej pracy w kolejnych miesiącach i latach.

Z wyrazami szacunku
Grzegorz Wojtera
Wójt Gminy Suchy Las

Pan Pawel Kolosza Prezes Klubu HDK PCK Blekitna - Wybory samorządowe 2024
wydrukuj wydrukuj