Autbus na przystanku autobusowym w nocy.

Linia numer 901

Na tej linii nie nastąpi zmiana schematu linii. Rozkład jazdy zostanie zmieniony poprzez zmniejszenie liczby kursów w dni robocze oraz weekendy.

Linia numer 902 – bez zmian

Linia numer 904

Na tej linii nastąpi zmiana schematu linii. Polegać będzie na wydłużeniu linii do przystanku Złotniki – Wieś oraz przetrasowaniu przez ulicę Leśną w Suchym Lesie.

Na podstawie licznych głosów zawartych w ankiecie, w dalszym ciągu linia numer 904 korzystać będzie z przystanku Złotniki – Osiedle.

Linia numer 905

Na tej linii nie nastąpi zmiana schematu linii. Rozkład jazdy zostanie zmieniony poprzez zmniejszenie liczby kursów w dni robocze oraz weekendy. Dodatkowo usunięte zostaną wjazdy kieszeniowe do przystanku Suchy Las – Działki.

Linia numer 907

Na tej linii nie nastąpi zmiana schematu linii. Rozkład jazdy zostanie zmieniony poprzez znaczne zwiększenie liczby kursów w dni robocze oraz weekendy.

Linie obsługujące miejscowość Biedrusko – bez zmian


Bardzo dziękujemy mieszkańcom i pasażerom za udział w ankiecie (129 ankiet wypełnionych prawidłowo), która dotyczyła planowanych zmian. Część Państwa uwag została przyjęta do naniesienia w rozkładach jazdy.

Odnosząc się do innych Państwa uwag wyrażonych w ankiecie informujemy, że:

  • nie ma planów dotyczących zwiększenia liczby kursów na liniach nocnych,
  • nie jest planowane bezpośrednie połączenie autobusowe miejscowości Biedrusko z Suchym Lasem,
  • połączenie autobusowe gminy Suchy Las z dzielnicą Podolany w Poznaniu będzie możliwe po oddaniu do użytkowania wiaduktu na ul. Sucholeskiej,
  • nie będzie możliwości uruchomienia linii, która będzie wjeżdżała do centrum Poznania.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym rozkładem jazdy, wkrótce dostępny także na stronie Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu.

wydrukuj wydrukuj