Wielki Test o Gminie Suchy Las online 24-26 listopada 2023

30 listopada 1218 r. to data, którą każdy mieszkaniec Suchego Lasu powinien znać. To wtedy po raz pierwszy w historii pojawiła się pisana wzmianka o wsi Suchy Las. Było to w dokumencie biskupa Pawła, w którym Suchy Las wymieniony został jako jedna z osad odprowadzających dziesięcinę dla Joannitów.

Na pamiątkę tego faktu już po raz kolejny organizujemy Wielki Test o Gminie Suchy Las, którego celem jest popularyzacja wiedzy o gminie Suchy Las w formie zabawy konkursowej. Na najlepszych znawców dziejów gminy czekają atrakcyjne nagrody!

Podobnie jak w roku ubiegłym, Test odbędzie się online – za pośrednictwem formularza Microsoft Forms, a zasady są bardzo proste! Uczestnicy będą mieli za zadanie odpowiedzieć na 40 pytań jednokrotnego wyboru – za każdą poprawną odpowiedź przyznany zostanie 1 punkt. O klasyfikacji końcowej zadecyduje liczba uzyskanych punktów oraz data wypełnienia Testu. Na wypełnienie formularza i wysłanie odpowiedzi uczestnik ma 60 minut. Do zabawy zapraszamy osoby powyżej 13. roku życia.

Wielki Test będzie trwał przez weekend – od 24 listopada 2023 r. godz. 20:00 do 26 listopada 2023 r. godz. 23:59. To wtedy będzie można wypełnić formularz Testu.

Już teraz gorąco zachęcamy do zabawy – przez udział można tylko zyskać – zarówno wiedzę, jak i cenne nagrody!

Jakich pytań należy spodziewać się w Wielkim Teście?

Pytania dotyczą różnych dziedzin – historii zarówno tej starszej, jak i nowszej, kultury, sportu, spraw społecznych, jak również samorządowych. Przykładowe pytania opublikowane zostały w najnowszym – październikowym numerze Gazety Sucholeskiej (strona 23), zachęcamy też do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie również publikowane będą przykładowe pytania.

Przed przystąpieniem do Wielkiego Testu o Gminie Suchy Las, prosimy zapoznać się z Regulaminem oraz Klauzulą informacyjną.

wydrukuj wydrukuj