Stragany podczas festynu z okazji Dni Gminy.

Przedmiotem zapytania ofertowego jest kompleksowa organizacja stref: rodzinnej, tanecznej, handlowej i gastronomicznej w dniu 15 czerwca 2024 r., w godz. 16:00 – 24:00, podczas festynu z okazji obchodów Dni Gminy Suchy Las.

Główny festyn plenerowy z okazji Dni Gminy Suchy Las odbędzie się w Suchym Lesie 15 czerwca br., w godzinach 16:00-24:00. Impreza zlokalizowana zostanie wokół hali Gminnego Ośrodka Sportu, mieszczącej się przy ul. Szkolnej 20 oraz na terenie boiska znajdującego się przy Szkole Podstawowej nr 1 – ul. Szkolna 15.

Oferta Dni Gminy Suchy Las podczas głównych obchodów w dniu 15 czerwca obejmować będzie funkcjonowanie stref: rodzinnej, tanecznej, handlowej, gastronomicznej i promocyjnej. Nieodzownym punktem programu Dni Gminy są również koncerty. W tym roku na dużej scenie wystąpią m.in. Ania Rusowicz i zespół Dżem, nie zabraknie także lokalnych artystów.

Oferty na organizację stref: rodzinnej, tanecznej, handlowej i gastronomicznej należy składać w terminie do dnia 21 lutego 2024 r. na adres e-mail: [email protected]. Szczegóły w poniższym dokumencie.

wydrukuj wydrukuj