grafika do konkursu Kładka łączy, na zdjęciu kładka w Owińskach

Zapraszamy do udziału w konkursie polegającym na wykonaniu krótkiego filmu promocyjnego dla kładki pieszo-rowerowej w Owińskach i atrakcji turystycznych gmin Czerwonak i Suchy Las oraz miasta Poznania!

Organizatorem konkursu jest gmina Czerwonak, a Współorganizatorami: miasto Poznań, gmina Suchy Las, Powiat Poznański i Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.

Udział w konkursie

Konkurs skierowany jest do osób fizycznych, pełnoletnich oraz do osób niepełnoletnich, które najpóźniej w dniu zgłoszenia do konkursu ukończyły 13. rok życia.

Żeby wziąć udział w konkursie należy zamieścić na swoim profilu na portalu społecznościowym Instagram film, który:

 1. promuje turystykę rowerową i pokazane są w nim:
  • kładka pieszo-rowerowa w Owińskach
  • atrakcja z gminy Czerwonak,
  • atrakcja z gminy Suchy Las,
  • atrakcja z miasta Poznania.

Pomocna przy wyborze atrakcji jest lista atrakcji będąca załącznikiem do Regulaminu, ale można też w filmie pokazać inne atrakcje z gmin Czerwonak, Suchy Las i Poznania.

 1. jest w formacie 1080×1920 (9:16), pion,
 2. trwa max. 45 sek,

Dodatkowo w rolce z filmem, w części opisowej należy koniecznie:

 • użyć #KładkaŁączy,
 • oznaczyć profile: gminy Czerwonak (czerwonakzobaczwiecej_), miasta Poznania (miastopoznan_) , gminy Suchy Las (suchylas), powiatu poznańskiego (powiatpoznanski) i Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (poznan.travel).

Film należy zamieścić na portalu Instagram do 15 maja br.

Nagrody

Jury wybierze 3 laureatów, którzy nagrodzeni zostaną podczas Dni Gminy Czerwonak.

Nagrodami dla każdego z laureatów są rower górski i zestaw gadżetów rowerowych i turystycznych – współfinansowane przez organizatora (gminę Czerwonak) i współorganizatorów: miasto Poznań, gmina Suchy Las, Powiat Poznański i Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.

Zarządzenie w sprawie konkursu i Regulamin, z którym należy się zapoznać przed przystąpieniem do konkursu, znajduje się w załącznikach. W załącznikach Regulaminu znajdują się też formularze do wypełnienia tylko przez laureatów konkursu – dotyczących zgody na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku.

W sprawie konkursu można kontaktować się z Wydziałem Promocji i Rozwoju Urzędu Gminy Czerwonak: promocja@czerwonak,pl, nr tel. 61 654 42 50.

Autorem fotografii wykorzystanej w grafice konkursowej jest Adam Ciereszko.

wydrukuj wydrukuj